VIZITKY, LETÁKY, BROŽURY, POZVÁNKY, KALENDÁRE

TLAČ

LETÁKOV

 

Letáky sú jednou z najlacnejších foriem priameho marketingu. Sú veľmi univerzálne a mnoho spoločností a podnikateľov už zistilo, že sú neoddeliteľnou súčasťou ich reklamy. Dokážu osloviť veľké množstvo ľudí naraz. Letáky Vám dávajú priestor priamo sa prihovoriť zákazníkovi, odovzdať mu Vašu myšlienku, filozofiu. Dobrý leták je pútavý nie len vzhľadom ale aj obsahom, musí zákazníkovi niečo povedať. Je to jednoduchý spôsob ako si získať prestíž a náklonnosť klientov.

TLAČ

VIZITIEK

 

Prvý dojem neurobíte na druhý krát. Ak vizitku nemáte môžete sa dostať do nepríjemnej situácie, keď Vás o ňu niekto požiada. To by pôsobilo veľmi neprofesionálne. Dobrá vizitka nikdy nič nepokazí. Práve naopak. Človek s vizitkou pôsobí seriózne, dôveryhodne a úspešne. Vizitky sú skvelým a lacným nástrojom na propagáciu. Pracujte na vyššej úrovni. Majte aj Vy svoju vizitku.

 

TLAČ

KALENDÁROV

 

Tlač kalendárov - reklama na celý rok

V dnešnej dobe sú stále častejšie kalendáre ako reklamný predmet. Kalendáre majú veľkú reklamnú silu za relatívne malé peniaze. Zaujímavý kalendár, ktorý Vaši partneri dostanú, bude pripomínať Vašu firmu po celý rok.

TLAČ BROŽÚR

A KATALÓGOV

 

Ponúkame tlač katalógov s veľmi krátkymi dodacími termíny (väčšinou do týždňa od schválenia korektúry katalógu alebo brožúry), tlač katalógov už je potom otázkou niekoľkých dní podľa objemu. Katalóg by mal byť vhodne štruktúrovaný tak, aby sa v ňom jednoducho hľadalo a ľudia sa v katalógu ľahko vyznali. Tlač katalógov na ofsetových strojoch je ekonomicky výhodný pri väčších nákladov od stoviek kusov. Pre malé náklady ponúkame digitálnu tlač.

MÁTE ZÁUJEM?

Máte záujem o cenovú ponuku alebo sa chcete niečo opýtať?

Vyplňte prosím tento formulár a my sa Vám ozveme.