3D NÁPISY A LOGÁ

NÁPISY Z POLYSTYRÉNU

 

Polystyrénové nápisy sú vďaka cenovej dostupnosti najčastejšia forma 3D nápisov a lóg. Je možné ich povrchovo upravovať fasádnymi farbami, vďaka čomu majú dlhú životnosť. Je možné ich podsvietiť, alebo nasvietiť lampami. Vhodnou povrchovou úpravou býva čelo z plexiskla alebo DiBondu, ktoré dodá nápisu na exkluzivite.

NÁPISY A LOGÁ Z PLASTOV PVC / HPS

 

Plastové písmená pôsobia kompaktne a plastične. Sú veľmi ľahké a preto je možne ich uchytávať aj lepením a tým nedochádza k mechanickému poškodeniu stien vŕtaním. Je možné z nich robiť rôzne tvary, logá  a nápisy. Povrch je možné striekať do akejkoľvek farby.

HLINÍKOVÉ NÁPISY A LOGÁ

 

Písmena z tohto materiálu sú veľmi trvácne a odolné vďaka povrchu z hliníka. Sú dostupné vo všetkých farbách, ale aj v zlatom, striebornom či brúseným povrchom. Nevýhodou je azda len dostupná hrúbka 3mm

LOGÁ A NÁPISY Z PLEXISKLA


Plexisklo je vďaka svojmu vzhľadu veľmi vyhľadávané. Pôsobí honosne a jeho lesk zaujme každé oko. Je v rôznych farebných prevedeniach a hrúbkach. Z plexiskla sa dajú vyrábať, tvary, logá alebo písmena. Tiež sa na ne môže lepiť fólia s grafikou, alebo pri opálových plexisklách je možnosť tieto sklá podsvietiť.

MÁTE ZÁUJEM?

Máte záujem o cenovú ponuku alebo sa chcete niečo opýtať?

Vyplňte prosím tento formulár a my sa Vám ozveme.