Biznis Media  © 2012-2017 | Obchodné podmienky 

Veľkoformátová tlač

Maloformátová tlač

Prezentačné systémy a POS

Svetelná reklama

Služby

UV tlac, priamo na material

Tlač letákov

Tlač letákov

Tlač letákov, vizitiek, brožúr a katalógov

Využitie:

Letáky sú jednou z najlacnejších foriem priameho marketingu. Sú veľmi univerzálne a mnoho spoločností a podnikateľov už zistilo, že sú neoddeliteľnou súčasťou ich reklamy. Dokážu osloviť veľké množstvo ľudí naraz. Letáky Vám dávajú priestor priamo sa prihovoriť zákazníkovi, odovzdať mu Vašu myšlienku, filozofiu. Dobrý leták je pútavý nie len vzhľadom ale aj obsahom, musí zákazníkovi niečo povedať. Je to jednoduchý spôsob ako si získať prestíž a náklonnosť klientov. Chcete dať o sebe vedieť? Nečakajte a využite túto príležitosť.

 

Tlač letákov pre hypermarkety, príbalové letáky, reklamné letáky, luxusné letáky

12 DECEMDER, 2012

Sit amet conse ctetur adipisicing elit

........................................................................................................

KONTAKTNÝ FORMULÁR / OBJEDNÁVKA

grafické podklady môžete posielať na adresu

Meno*

E-mail*

Telefón*

Vaša správa*

Tlač vizitiek a kalendárikov

Tlač vizitiek a kalendárikov

Využitie:

Prvý dojem neurobíte na druhý krát. Ak vizitku nemáte môžete sa dostať do nepríjemnej situácie, keď Vás o ňu niekto požiada. To by pôsobilo veľmi neprofesionálne. Dobrá vizitka nikdy nič nepokazí. Práve naopak. Človek s vizitkou pôsobí seriózne, dôveryhodne a úspešne. Vizitky sú skvelým a lacným nástrojom na propagáciu. Pracujte na vyššej úrovni. Majte aj Vy svoju vizitku.

Tlač kalendárov - reklama na celý rok

V dnešnej dobe sú stále častejšie kalendáre ako reklamný predmet. Kalendáre majú veľkú reklamnú silu za relatívne malé peniaze. Zaujímavý kalendár, ktorý Vaši partneri dostanú, bude pripomínať Vašu firmu po celý rok.

Tlač katalógov

Tlač katalógov

Po tlači katalógov siahne firma, ktorá si uvedomuje, že profesionálny prístup je cestou k úspechu a katalóg alebo brožúra je tradičnou súčasťou komunikácie. Kvalitné katalógy a brožúry odlíši kvalitné firmy v obore od ostatných. Tlač katalógov vykonávame pod jednou strechou vrátane kompletizácie. Tlač katalógov a brožúr zvládame vo veľmi rýchlych termínoch.

Katalógy a brožúry - ponúkame ofsetovú tlač katalógov s veľmi krátkymi dodacími termíny (väčšinou do týždňa od schválenia korektúry katalógu alebo brožúry), tlač katalógov už je potom otázkou niekoľkých dní podľa objemu.

Katalóg by mal byť vhodne štruktúrovaný tak, aby sa v ňom jednoducho hľadalo a ľudia sa v katalógu ľahko vyznali. Katalógy a brožúry sú vhodné takmer pre každú firmu naprieč trhom. Tlač katalógov musí byť samozrejme kvalitný. Tlač katalógov na ofsetových strojoch je ekonomicky výhodný pri väčších nákladov od stoviek kusov. Pre malé náklady ponúkame digitálnu tlač.

Tlač brožúr a časopisov

Tlač brožúr a časopisov

Medzi naše služby patrí aj vysoko kvalitná tlač časopisov. Časopisy spadajú do skupiny tzv periodických publikácií, ktoré sú poväčšinou určené pre konkrétnu, cieľovú a tematicky zodpovedajúcu skupinu zákazníkov. Časopisy a tlač časopisov sa líšia napríklad od tlače novín výraznejšou a bohatšou grafickou úpravou, tlačovými materiálmi, ako je samozrejme papier, farby, ale aj výsledné väzby.

Časopisy môžu byť informačným, vzdelávacím, ale aj reklamným médiom, bývajú tématicky zamerané a na svete snáď nenájdeme odbor, o ktorom by neexistoval ani jeden časopis. Vďaka ich veľkej obľube máme s tlačou časopisov veľa skúseností. Dokážeme vytlačiť časopisy v tej najvyššej kvalite, presne podľa predstáv zákazníka a predovšetkým vo veľmi rýchlych termínoch.

VÝHODNÁ CENA

EXPRESNÁ VÝROBA

KVALITNÝ PRODUKT

KURIÉROM DO 24H

Máte otázku?

Dajte nám o tom vedieť.

Dobrý deň.

Viete nám spraviť aj grafický návrh?

Áno. Radi Vám spravíme aj grafický návrh podľa Vaších predstáv

Kalkulácia tlače na vyžiadanie

Kalkulácia tlače na vyžiadanie

Kalkulácia tlače na vyžiadanie

Kalkulácia tlače na vyžiadanie

tlač letákov, vizitiek, časopisov, brožúr, kalendárov
Odoslať   
 
X
Password:
Wrong password.